Prikbord
Casting call voor 2 rollen:
Hey acteurs, ik ben Aura.
Ik studeer audiovisuele vormgeving aan de Nederlande Academy voor Beeldcreatie (NAVB) en ik ga binnenkort een korte, surrealistische film opnemen. Het gaat over het volgende:
Een groep vrienden moeten samen met een klasgenoot een schoolopdracht maken en raken verstrikt in het verbergen van een moord.
De personages (gender maakt niet uit):
Personage 1: leeftijd 17-23
Heeft niet veel zelf vertrouwen, blijft hangen in oplossingen. Brengt morale betekenis aan het verhaal.
Personage 2: leeftijd 17-23
Leert eigen waarden beter kennen. Schuldgevoel maar op een stoïsche manier met veel ontkenning.
Personage 3: leeftijd 17-23
Nihilisme, impulsief maar kan tactisch denken.
Personage 4: leeftijd 17-23
Nooit op school, zorgt voor problemen in groepsprojecten, wisselvallig, gaat vaak uit. Kwetsbaar ego.
Draaidagen: 1 juni, 3 juni
(optioneel 8 juni afhankelijk van haalbaarheid op 1 en 3 juni)
Locaties: Amsterdam zuid-oost (Holendrecht en Gaasperdam).
Jullie ontvangen vanaf akkoord deelname de kledingvoorschriften en draaiboeken.
Voor deze film wordt niet betaald, aangezien het voor school is. Je mag het eindresultaat gebruiken voor bijv. je portfolio. Ik verzorg/vergoed de lunch.
Als je geïnteresseerd bent kan je mij een mailtje sturen op dit adres: [email protected], alvast bedankt.
Groet, Aura
Hét ontmoetingspunt voor vraag en aanbod in de theater-, film- en televisiesector
01 Jun2026Edelfiguranten gezocht voor videoclip!
Hallo allemaal, Mijn naam is Lea. Ik ben een derdejaars productiestudent aan de Nederlandse filmacademie. In samenwerking met het conservatorium Amsterdam maak ik (samen met
Javascript moet aan staan om deze website te bezoeken.