Nandi van Beurden
Bio
THEATER
Nandi was winnares van het AVROTROS programma Op zoek naar Maria, en veroverde daarmee de hoofdrol in The Sound of Music. Dit voorjaar zal zij te zien zijn als Miete van der Schoor in Dagboek van een Herdershond, geproduceerd door Toneelgroep Maastricht & Albert Verlinde.
Vlak na/tijdens haar afstuderen was zij te zien in The Sound of Music als cover Maria en ensemble, en in Beauty and the Beast als cover Belle en ensemble. Vervolgens speelde ze in Duitsland in het ensemble van Mary Poppins en was cover Winifred Banks. Hierna speelde ze op Nederlandse bodem als cover Jonge Annie en in het ensemble van Was Getekend, Annie M.G. Schmidt. Nandi was afgelopen seizoen te zien in München in Die Fabelhafte Welt der Amélie, als cover Amélie, Gina en Amandine/Philomene. In 2020 vertolkte Nandi de rol van Ireen Allooy in grote Nederlandse productie van Hello, Dolly! (Medialane/Theateralliantie)
TV/FILM/STEMACTRICE
Nandi speelde een gastrol in de VPROserie The Spectacular. Daarnaast sprak zij voor de animatiefilm My Sweet Monster de vrouwelijke hoofdrol in. Haar stem is momenteel te horen als Pepa in de nieuwe Disney animatiefilm Encanto.
OPLEIDING
Nandi studeerde af in 2015 aan de Fontys Hogeschool voor de Kunsten te Tilburg; afstudeerrichting Muziektheater. Daarvoor behaalde zij haar propedeuse Engelse Taal & Cultuur aan de Universiteit Utrecht.
OVERIG
Nandi is vocal coach voor diverse kinderen in musicalproducties, vertaalster voor nasynchronisatie en beginnend schrijfster.