Jelisa Van Schijndel
Bio
Toen Jelisa in 2016 haar bachelor Performing Arts behaalde (LMPA), lag de wereld aan haar voeten. Letterlijk, want haar eerste rol die ze speelde was in de Broadway productie “After Midnight” bij NCL.
Wat volgde was de musical Hairspray bij het Landestheater Linz. Hier speelde ze de rol van Little Inez.
Vanuit Linz reisde ze door naar België. Sinds 2018 speelt ze de hoofdrol in de populaire Vlaams kinderserie “Campus 12” (Ketnet). In het najaar van 2019 komt het nieuwste seizoen op televisie. In Nederland speelde ze de rol van Stef in “Spangas op Zomervakantie”.
In 2020 is ze te zien in de voor 3Lab ontwikkelde serie ‘Awkward Turtle’ (Wolfstreet).
Naast acteren, zingt Jelisa en begeleidt ze zichzelf op de piano. Ook is ze bezig met het schrijven van liedjes en het produceren ervan.