Inloggen
Wachtwoord opvragen
Onthouden
Agentschappen

Een agentschap behartigt de zakelijke belangen van een acteur. Daar valt o.a. onder het onderhandelen over contracten en salarissen. Een agent zorgt ervoor dat de acteurs zich uitsluitend hoeven te concentreren op het inhoudelijke deel van hun werk.

 

Op de ACT site vindt u (hieronder) alle agentschappen waar onze leden bij zijn aangesloten. Klik op één van de agentschappen om te zien welke acteurs hierbij zijn aangesloten.
2M-C Management 2M-C Management http://www.2M-C.nl All Stars Agency All Stars Agency http://www.allstarsagency.nl Anke Taverne Anke Taverne http://www.anke-taverne.nl ArtistMan ArtistMan http://artistman.nl BBMA BBMA http://www.bbma.nl/ BBMA bijMijs Agency bijMijs Agency http://www.bijmijs.nl Bij Mijs is een agentschap voor zowel volwassenen als voor kinderen / jongeren BITS Agency BITS Agency http://www.bitsagency.nl Begin 2010 is het artiesten management van Linda Hagelaar ondergebracht bij BITS Agency. Linda is sinds 1998 actief bezig met het begeleiden van artiesten. Door het samenwerkingsverband van een artiesten manager, een multimedia expert, een PR bureau en een ... Brigitte van Gool producties & management Brigitte van Gool producties & management http://www.bvgool.nl Bureau Grosfeld Bureau Grosfeld http://www.bureaugrosfeld.nl Compagne / Henze Pegman Compagne / Henze Pegman http://www.compagne-henzepegman.nl Copper en Co Copper en Co http://www.copperenco.com Favor Talents Favor Talents http://www.favortalents.com Features Creative Management Features Creative Management http://www.features.agency Henneman Agency Henneman Agency http://www.hennemanagency.nl Het Agentschap Het Agentschap http://www.het-agentschap.nl KB Events&Artists Agency KB Events&Artists Agency http://www.kbevents.nl KB Events & Artists Agency, kortweg KB, is een uiterst betrouwbaar, inventief en flexibel bedrijf. KB is onder meer agent van een groot aantal respectabele acteurs en actrices. Marble Agency Marble Agency http://marbleagency.amsterdam Meerzorg Talents Meerzorg Talents http://www.meerzorgtalents.nl Montecatini Talent Agency Montecatini Talent Agency http://www.montecatini.nl Mover Shaker Mover Shaker http://www.movershaker.nl NAMAM NAMAM http://www.namam.nl Nummer 19 Nummer 19 http://www.nummer19.nl Paradise Unlimited Paradise Unlimited http://www.paradiseunlimited.nl Performer Agency Performer Agency http://www.performeragency.nl Spot On Agency Spot On Agency http://www.spotonagency.nl TACT-Agents TACT-Agents http://www.tactagents.nl Managementbureau TACT - Agents sinds 2003 gevestigd in Amsterdam verzorgt Management & Coaching voor acteurs, musicalartiesten en presentatoren. Met persoonlijke aandacht werken wij samen aan de carrière van onze talenten. The Fame Game B.V. The Fame Game B.V. http://www.thefamegame.nl TvC Agency TvC Agency http://www.tvcagency.nl TvC Agency is opgericht door Tsilla van Coevorden. Tsilla behartigt de zakelijke belangen van acteurs, theatermakers en kleinkunstenaars en biedt daarbij een op maat gemaakt intensief begeleidingstraject aan. Yes - JA! Yes - JA! Een rol? Yes ja! En dan? Yes ja! Zwaard Music Zwaard Music http://www.zwaardmusic.com